انجمن متافیزیک ایران
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن متافیزیک ایران

metaphysic
 
الرئيسيةPortalثبت نامورود

 

 موجودات فرازمینی

اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
حمید
تازه وارد
تازه واردتعداد پستها : 2
تاريخ التسجيل : 2010-12-09

موجودات فرازمینی Empty
پستعنوان: موجودات فرازمینی   موجودات فرازمینی I_icon_minitimeالخميس ديسمبر 09, 2010 11:30 pm


ما اینجا هستیم ! ای تی ها در میان
ما
توسط
زاکایران

آیا شما مجذوب مفهوم موجودات فرا زمینی، اشیاء پرندۀ ناشناخته (یو فو) و توطئه های حکومت با ای تی ها شده اید؟ بسیار خوب، این امکان را در نظر بگیرید که مجذوبیت بسیارتان نسبت به این پدیده به این دلیل است که شما یک موجود فرازمینی هستید. بله مردم، سیارۀ زمین مورد هجوم بیگانگان قرار گرفته است، اما آن ها تغییر شکل داده اند تا درست مانند انسان ها به نظر آیند. بهترین رؤیا و یا بدترین کابوستان به حقیقت پیوسته است (منوط بر دیدتان) شما توسط بیگانگان احاطه شده اید، اما نمی دانید آن ها کیستند.
موجودات فرا زمینی در میان ما هستند و فقط در سفینه ها به گشت و گذار بی هدف در فضا و انجام هیچ چیز جز ربودن انسان ها و گاو ها نمی پردازند. آن ها همه جا هستند، هم اکنون اینجا، در بدن ها، در سیارۀ زمین، و چیزی بزرگ در ذهن دارند.
من (زاکایران) یک موجود فرازمینی هستم؛ دارای ظاهر یک انسان معمولی می باشم، اما می توانم به شما اطمینان دهم که قطعاٌ یک انسان نیستم. من در این جهان هستم، لیکن از این جهان نیستم. در این نقطه ممکن است بسیاری از شما بپرسید: از کجا هستید؟ خوب، این سؤالی است که همۀ ما اینجا هستیم تا برای خود پاسخ دهیم، و برای پاسخ به این سؤال، باید پی ببریم که کیستیم. وقتی این سؤال را می پرسیم، "ازکجا هستید؟"، به طور کلی اشاره می کنیم به کدام سیاره، در کدام ربع از فضا و ... ما در حال محدود کردن حوزۀ وجودی خود به قلمروی فیزیکی سه بعدی سیارات هستیم، فضا و زمان، در حال محروم ساختن ابعاد دیگر واقعیت و احتمالات.
یک ای تی دقیقاٌ چیست؟ یک ای تی اصالتاٌ کسی است که اهل این سیاره نمی باشد. من (زاکایران) اصالتاٌ اهل این سیاره نیستم. جهت شرح دادن عملی به شما که من از کجا هستم، می باید عملکرد چند بعدی کیهان را برایتان شرح دهم: شرح ابعاد، حقیقت مطلق (روح الارواح)، ارواح جمعی، ارواح فردی، انبساط روح، واقعیتهای موازی............ البته این خود، از لحاظ کمی و کیفی مقوله ای بسیار گسترده می باشد (جهت آشنا ساختن خویش با این قلمروها، خواندن کتب متعددی در زمینه های مشابه را پیشنهاد می کنم. به عنوان مثال: منشور لایرا، شما در حال تبدیل به یک انسان کهکشانی هستید، برنامۀ کار پلیادیان، زمین، آورندگان طلوع، ربایش به سیارۀ نهم، ای تی 101- فقط جهت نام بردن برخی).
به طور کلی، ما می پنداریم یک موجود فرا زمینی ، موجودی است دربدنی، بسیار متفاوت با ما، به عنوان مثال: بدن نمونه ایی بیگانۀ خاکستری که در ایکس فایلز می بینیم و آن چه مردم در تجربیات ربایششان شرح می دهند. (این مثال می تواند به طور گسترده ای از طریق کتاب لیسا رویال، "مسافرانی از درون" مورد کاوش قرار گیرد). حال این یک نژاد کوچک در مقیاس چیزهاست، و اگر این کتاب را مطالعه کنید خواهید دید که این نژاد به طور پهناوری خود رادر این کیهان داخلی پخش کرده است. این موجودات به بعد سوم و چهارم محدود می باشند، به همین دلیل است که دربارۀ آن ها بسیار شنیده ایم و بسیار آن ها را دیده ایم. به این خاطر که آن ها به این بعد سوم دسترسی دارند و ما به بعد چهارم.
تعداد بی شمار و گونه های فرا زمینی در سیارات بی شماری در قسمت های فرعی بی شماری از قلمروهای ابعادی وجود دارند. بسیاری شبیه ما هستند، در واقع بیشتر آن ها انسان گون هستند. البته کمیت بسیار وسیعی از دیگر گونه ها هستند که شامل خزنده گون ها و داینا گون ها می باشند(می توانید تصور کنید این ها به چه صورتی هستند). شما اغلب، دیگر شکل های موجودات فرازمینی را نمی بینید، زیرا بیشتر این موجودات در سطوح ابعادی بسیار بالاتری از هستی به سر می برند و نمی توانند در این واقعیت زندگی کنند و یا دیده شوند. یا به سادگی اجازه ندارند در تکامل ما دخالت کنند.

توقف بعدی، بعد پنجم
حال، نژاد خاکستری/ زیتا رتیکولی (گری) در حال از میان رفتن بود، به همین دلیل است که آن ها با بدن های ما آزمایشاتی انجام می داده اند، تا نژادشان بتواند ادامه پیدا کند. آن ها آزمایشاتی با ترکیب کردن ژنتیکشان با ژنتیک ما انجام می داده اند تا یک انسان هیبرید به وجود آورند. آن ها موفق خواهند شد و موفق می شوند. کسانی از شما که با بشار درارتباط هستید (کانال شده توسط دریل آنکا) می توانید این را تصدیق کنید، به طوری که او از آینده کانال می شود، زمانی که آن ها در ایجاد این نژاد جدید از موجودات که اساسانی نامیده می شوند، موفق می گردند. نژادی بسیار روشن ضمیر.
حال، چرا آن ها چنین کاری را انجام می داده اند؟ تا آن که بتوانند به بعد پنجم انتقال یابند. انتقال بعدی برای این سیاره و این کیهان داخلی، انتقالی است به هستی پنج بعدی. بعد پنجم سطحی از هستی است که در آن عشق بی قید و شرط و یگانگی کامل با هر آن چه که هست وجود دارد. قانون جدایی و انکار وجود ندارند و نمی توانند وجود داشته باشند. به طور عامیانه، این بهشت است. بهشتی که انجیل و همه کتب آسمانی به آن اشاره کرده اند. جایگاهی است که موجودات به طور کلی پس از مرگ بدانجا می روند، اگر آن ها به سوی نور بروند و در بخش های فرعی بعد چهارم گرفتار نشوند (به عنوان یک روح بدون بدن) و به بخش های فرعی میانه نروند، مجدداً در چرخه بازپیدایی، تجدید حیات پیدا نخواهند کرد.
چون نژاد خاکستری بدون کالبدهای عاطفی تکامل یافته اند، دیگر عشق را تجربه نمی کنند، آزمایش فیلادلفیا و مونتاک، آزمایشاتی نا موفق بودند به همراه میدان های مرکب های برونی توسط بیگانگان خاکستری و دیگر گونه ها، تا با امیدواری، قادر شوند با نفوذ به این واقعیت برتر عشق و نور که از طریق انسان ها و زمین قابل دسترسی است، و قابلیت ما در احساس عشق، به بعد پنجم سفر کنند. اما شما نمی توانید به بعد پنجم "سفر" کنید. نمی توانید به زور داخل شوید، دروازه های ستاره به شما اجازۀ ورود نمی دهند، اگر در تمامیت لبریز شدۀ عشق وجود نداشته باشید. تنها با تحولی در آگاهی می توانید به بعد پنجم انتقال یابید. این تحول با عشق انجام می پذیرد، نه منطق و تکنولوژی. خاکستری ها می دانند چگونه این تحول را به طور منطقی به انجام رسانند، اما این برای آن ها غیر ممکن است که بتوانند آن را عملاٌ به عنوان نژادی بدون احساس انجام دهند. خلقت اساسانی، این انتقال را برای آن ها ممکن می سازد.
سفینه های مبنی بر تکنولوژی خاکستری ها نمی توانند در مقابل انرژی های ابعادی برتر که اکنون اینجا در این کیهان هستند دوام بیاورند، آن ها نمی توانند به این قلمروی برتر نور انتقال یابند. هیچ چیز ترکیبی نمی تواند در این قلمروی آگاهی مسیح وجود داشته باشد (بخش های فرعی دهم، یازدهم و دوازدهم بعد چهارم و با لاتر)، تنها عشق خالص و نور می توانند باعث این انتقال گردند. همه ی خاکستری ها هم اکنون در سفینه های پلیادیان - سفینه های نور زندگی می کنند. آن ها به دلیل عشقشان برای تمامی حیات، توسط پلیادیان ها حمایت می شوند.

بذرهای ستاره ایی تمدن جدید
حال یک با دیگر، این امکان را در نظر بگیرید که یک موجود فرازمینی هستید، نه یک خاکستری یا هر نوع دیگر "بدن" گون، بلکه در واقع چیزی بسیار پیشرفته تر. به درستی آن کسی که هستید، جوهری معنوی است و این جوهر از یک منشأ ابعادی/فرازمینی می باشد. شما به عنوان یک جوهر معنوی از این قلمروی پنج بعدی عشق، که من دربارۀ آن صحبت کردم، که ما به عنوان گونه های انسانی به سویش در تکامل هستیم، سرچشمه می گیرید. به این دلیل شما در یک بدن انسانی هستید – بیدار کردن (روشن کردن) بدن خود و گونه انسان.
می توانید بگویید که خاکستری ها از ما پیشرفته ترند، زیرا دارای سفینه هایی هستند و می توانند به طور دلخواه در فضا سفر کنند. آن ها در حال حاضر از لحاظ عقلانی و تکنولوژیکی از ما "انسان ها" پیشرفته ترند، اما این یک ادراک کوتاه مدت است. ما به عنوان گونه ای از موجودات، به سوی گونه ای کاملاٌ جدید در حال تکامل هستیم - نسخه جدید ترقی یافته - انسان های نورانی یا لومان ها. به عنوان گونه ای از موجودات، خاکستری ها در "مرتبه پایین تری" نسبت به ما قرار دارند، زیرا ما به قلمروهای ابعادی برتری دسترسی داریم که آن ها ندارند - بر خلاف ما، آن ها نمی توانند بیشتر از این تکامل یابند.
ما این قابلیت را داریم که در سفینه های نورانی خود به "سفر" در ابعاد بپردازیم، مرکب های شخصی خودمان. قابلیت سفر به هر کجا، نه فقط در فضا و زمان، بلکه در میان ابعاد. خاکستری ها به بعد سوم و چهارم محدود می باشند - ما محدودیتی نداریم. به دلیل این آگاهی ابعادی و قابلیت، عملاً از لحاظ عقلانی "برتر" می باشیم، زیرا به دانش هر آن چه که هست دسترسی داریم - کل تصویر. اگر آن ها بسیار از ما پیشرفته ترند، پس چرا دی ان ای انسانی "پست و محدود" ما را نیاز دارند؟ آن ها دی ان ای ما را به طور کامل به همراه بدن عاطفی نیاز دارند، که با امیدواری، جهت زنده ماندن به عنوان گونه ای از موجودات به بعد پنجم انتقال یابند.
اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد "از جای دیگری" می باشید. شما یک گروه متخصص تحول سیاره ای هستید، یک موجود معنوی از بعدی دیگر، زمانی دیگر، سیاره ای دیگر، واقعیتی دیگر.......... در یک بدن انسانی، اینجا جهت کمک به انسانیت و انتقال آرام و راحت "گایا" (روح یا آگاهی مؤنث زمین - مادر زمین) به بعد بعدی واقعیت - بهشت روی زمین. این امکان را در نظر بگیرید که روحی هستید در حال تجربه انسانی، نه انسانی در حال تجربه ای روحانی. مجذوبیتتان نسبت به ای تی ها نتیجۀ اشتیاقتان برای دانستن این است که "کیستید؟" – این نتیجۀ اشتیاق شما برای رفتن به خانه می باشد.
باری دیگر، یک موجود فرازمینی چیست؟ کسی است که اصالتاً از این سیاره نمی باشد. حال شما خود را به عنوان یک روح می بینید یا یک انسان؟ یک استاد نا محدود چند بعدی، یا یک انسان محدود در حال تقلا؟ من از شما می خواهم که هویت خود را بسط دهید به این که انسان نیستید. شما در یک بدن انسانی هستید، به همراه تمامی خصوصیات انسانی که در میدانه های بدن انسانی موجود می باشند - اما یک انسان نیستید.
ما همگی فرازمینی هستیم - جوهرۀ ما با خلقت کیهان ها سرشت شده است. این و یا دیگر کیهان ها. از لحاظ ژنتیکی، گونه انسان (بدن انسان) از مواد ژنتیکی گوناگون بدن های فرازمینی، از منشأ های سیاره ای و کیهانی بسیاری شکل گرفته است. ما همه بذرهای ستاره ایی هستیم که توسط فرازمینی ها اینجا کاشته شده ایم، به عنوان جوهرهای معنوی و گونه ای از موجودات (بدن هایی که در آن ها ساکن هستیم). ما بذرهای ستاره ایی هستیم که از سر تا سر کیهان وارد شده ایم، جهت شکفتن و تجلی تمدن جدید - بهشت روی زمین
حال این امکان را در نظر بگیرید که می توانید همچنین یک فرشته باشید، یک ای تی/فرشته یا یک استاد صعود یافته. این می باید هر گونه از آن مسیحیت را به بیرون از سیستمتان به لرزه در آورد. به طور تقریبی شش میلیون ای تی هم اکنون در بدن های انسانی روی زمین وجود دارند. تقریباً پنجاه هزار فرشته هم اکنون در بدن های انسانی روی زمین موجود می باشند. هر کدام از آن ها جهت کمک به تولد یک ستاره به اینجا آمده اند، به طوری که سیارۀ زمین به سطح برتری از هستی حرکت می کند، جایی که همه در یگانگی کامل هستند، و می دانند که حقیقتاً کیستند.
حال آن هایی که خود را کاربران نور/ ای تی ها / فرشتگان و... می دانند، رهبران حرکت تحولی این سیاره می باشند. آن ها به طور طبیعی هویت بسط یافته منشأ ای تی/ فرشته ای را در واقعیت خود شامل می باشند و ممکن است دارای نام های ای تی باشند، این ها کسانی هستند که عموماً به عنوان بذرهای ستاره ای به شمار می روند. کافی است که در نظر بگیرید یک ای تی هستید، لزومی ندارد بدانید از کجا هستید. و این اکتشاف که از کجا هستید و کیستید، ناگزیر شما را به سوی استنتاجی رهنمون می شود که همه چیز و همه جا هستید. زیرا همۀ آن چیزیست که این آزمایش در بر دارد - کشف دوبارۀ اینکه کیستید.
حال - چرا به خاطر نمی آورید کیستید؟ جهت انجام این ام به طور کارامد، ما باید در بدن های انسانی می آمدیم و حجاب ها را می پذیرفتیم، تا به خاطر نیاوریم کیستیم و چه هستیم. این مؤثر است، زیرا با به یاد آوردن اینکه کیستیم، از آن چه هستیم بیشتر وارد می کنیم، بدینسان نور بیشتری وارد می کنیم. این چگونگی صعود بخشیدن یک سیاره است، با وارد کردن نور بیشتر- آن که حقیقتاً هستیم - مسأله ترک گفتن بدن یا متعالی ساختن بدن نیست، مسأله آمدن کامل به درون بدن است، کاملاً و تماماً. این صعود است. اما نمی توانید به یکباره مقدار بسیار زیادی نور وارد کنید، یا اینکه تمامی این بعد فیزیکی مادی، منفجر خواهد شد. بنابراین اگر عملاً به طور کامل به خاطر آورید که کیستید، مقدار بسیار زیادی نور وارد این بعد خواهد شد که همه چیز و همه کس نابود خواهند شد. ازاین رو اگر از ندانستن اینکه کیستید نا امید شده اید، استراحتی به خود دهید. روحتان آن را کاملاً تحت کنترل دارد.
در این نقطه دارای آزادی کامل هستید، آزاد از تله ای که انسانی هستید در حال تقلا و در سعی به دست آوردن و یا فراگیری راه رهایی از اینجا. دیگر لازم نیست نگران زندگی های پیشین باشید، کارما و معنوی بودن. نیازی ندارید روشن ضمیر شوید و نجات یابید تا به بهشت بروید. شما طبیعتاً معنوی هستید، از این رو دیگر لازم نیست ثابت کنید که معنوی هستید و یک انسان منزجر کننده با تمامی لیست خطاها و گناهان نمی باشید. شما به راستی یک استاد معنوی از بالاترین رتبه هستید - تنها فراموش کرده اید. شما تجسم بهشت هستید، بذرهای ستاره ایی تمدن جدید
برداشتن وزنه ای دیگر از دوشتان، این است که دیگر مجبور نیستید ثابت کنید سزاوار مرحمت خدا هستید، در واقع دیگر مجبور نیستید چیزی را به کسی ثابت کنید، به مانند برنامه ای که شما را محدود نگه داشته است. تا هم اکنون، در پی کشف مهارت محدودیت بوده اید. رهنمود جدید، مهارت تجلی الهی است، که آسان است - همه آن چه باید انجام دهید این است که هم اکنون همانی باشید که حقیقتاً هستید! بله، می دانم طوری بیان کردم که آسان به نظر می رسد، اما بهانۀ شما برای ندانستن این که کیستید و به خانه بازگردید چیست؟ همه می توانیم میلیون ها بهانه بیاوریم.
حال امکان بسط هویتتان را به جایی که هیچ هویتی حقیقتاً شما نیستید در نظر بگیرید. شما ماورای هویت هستید، حتی ماورای هویت های بسط یافتۀ ای تی، فرشته، استاد صعود یافته و خدا.
من را شعاع قرار بده اسکاتی (برای ترکر ها)
یا من را شعاع قرار بده اشتر (برای اشتریان)
بنابراین همه کسانی که به دلیل به ملال آور شدن می خواهند این سیاره را ترک کنند، از جدایی، درد و رنج خسته شده اند، می توانند هم اکنون واقعاً اینجا باشند. هیچ کس شما را مورد شعاع قرار نخواهد داد و رهایتان نخواهد کرد - هیچ کس! فقط شما، روح شما می تواند این کار را انجام دهد. زندگی درخصوص رنج و لذت نمی باشد، لذت معنوی تر از درد نیست. این ها صرفاً حالات بودن در این بعد - جهان توهم می باشند. و مسأله، رهایی یافتن از اینجا نیست، مسأله، وارد شدن به درون اینجاست. کلید صعود، تجلی حقیقت کیستی شما در این بعد می باشد. بدین روش سیارات را متحول می سازید.
برنامه فرمان اشتر جهت تخلیه بذرهای ستاره ای در زمانی معین، واقعیتی امکان پذیر می بود، اگر آگاهی سیاره ای سریعاً جهت ملایم نمودن تغییرات زمین برنمی خواست. لیکن، ما چنین انتقال آگاهی خوبی را به انجام رسانده ایم، به کمک اساتید صعود یافته و همه آن چه که هست، ما با دلارامی نشسته ایم و سیارۀ زمین مجبور نیست ما را از پشت خود بتکاند.
در مورد فرود آمدن ها چه؟
همه به کانال شدن پیشگویی های فرود آمدن ادامه می دهند، خوب، سفینه ها همیشه در حال فرود آمدن و رفتن می باشند، نه فقط در زمین، در بعد سوم. (بعلاوه، آن ها نیازی ندارند فرود بیایند، حتی اینترپرایز هم نیازی ندارد فرود بیاید. ای مردم، درک کنید، ای تی ها نیازی ندارند ما را تحت تأثیر قرار دهند). آن ها "در حال فرود آمدن" در ابعار بالاتر سیاره می باشند. بخش های فرعی این ابعاد بالاتر پر از سفینه است، به طوری که آن ها برای یافتن فضای بیشتر، می باید به بخش های فرعی بالاتری بروند.از این رو، اگر منتظر فرود آمدن هستید، نفستان را حبس نکنید، زیرا سفینه ها از پیش آمده اند، آن ها فقط در ابعاد بالاتری هستند که شما نمی توانید ببینید.
سفینه هایی که واقعاً خواستار دیدن آن ها هستید، نمی توانند روی زمین، در این واقعیت ابعادی فرود آیند. تنها سفینه های تکنولوژیکی "شورشگران لوسیفر" (شیطان) می توانند در اینجا فرود آیند - آن هایی که از مرکب های برونی ساخته شده اند. آن هایی که واقعاً می خواهید ببینید، سفینه های نورانی هستند، که از عشق و با عشق به وجود آمده اند - نه تکنولوژی. به ندرت می توان یک سفینۀ پنج بعدی را رؤیت نمود، زیرا برای پدیدار شدن در بعد سوم، می باید ارتعاش خود را به صورت کوآنتومی پایین بیاورند. زمانی که ما به میزان کافی به ابعاد چهارم و پنجم انتقال یافتیم، آنگاه سفینه ها قادر به فرود خواهند بود، یا به طور دقیق تر- سرانجام قادر خواهیم بود ببینیم که آن ها از پیش فرود آمده اند. حتی سفینه هایی نیز به بزرگی این سیاره وجود دارند - به من بگویید چگونه می خواهند فرود بیایند؟ از این رو شاید بیشتر از سفینه هایی که می توانید ببینید، مجذوب آن هایی باشید که نمی توانید.
پس در کلام ماندگار تام رابینز در "حتی دختران گاوچران نیز موسیقی جاز را دریافت می کنند" -
بشقاب پرندۀ خود باشید - خود را برهانید!

زاکایران

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
 
موجودات فرازمینی
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
انجمن متافیزیک ایران :: بخش اختصاصی متافیزیک-
پرش به: