انجمن متافیزیک ایران
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن متافیزیک ایران

metaphysic
 
الرئيسيةPortalثبت نامورود

 

 آرکتورین ها

اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
حمید
تازه وارد
تازه واردتعداد پستها : 2
تاريخ التسجيل : 2010-12-09

آرکتورین ها Empty
پستعنوان: آرکتورین ها   آرکتورین ها I_icon_minitimeالخميس ديسمبر 09, 2010 11:35 pm

آرکتورین ها

آرکتوروس یکی از پیشرفته ترین تمدن ها درسراسر کهکشان ماست. ستاره ای است در منظومه ی بوتس و درخشان ترین ستاره در آن منظومه می باشد. فرکانس بعد پنجم است و گمان می رود که این تمدن نخستین نمونه ی آینده ی زمین باشد. اینجا در زمین، ما در یک فرکانس سه بعدی مرتعش می شویم، در حالی که آرکتورین ها، در یک سطح پنج بعدی مرتعش می شوند. بعد پنجم اولین جایی است که شما می توانید با روحتان، یا خود برتر،همتای فرشته اییتان، و البته یگانگی تماس حاصل نمایید. آرکتورین ها در یک سطح عاطفی، ذهنی، و شفاگر روحانی برای انسانیت، عمل می کنند. بدین معنی که آن ها در حوزه ی زمین ما هستند در خدمت ما انسان ها باشند. انسان ها وقتی می میرند، (اگر روح آن ها سپس این چنیین برایشان انتخاب کند)، می توانند در هنگام مرگ و باز زاد از دروازه ای عبور کنند که توسط انرژی آرکتورین ها نگهداری و متعادل می شود. به عنوان یک مکان برای فیزیکی شدن آگاهی غیر فیزیکی عمل می کند. کتاب دانش: "کلید های انک"، آن را به عنوان "مرکز برنامه ریزی راه میانه که توسط انجمن برادری فیزیکی این کیهان به کار برده می شود را، جهت نظارت بر چندین دور از آزمایشات توسط "فیزیکی ها" در انتهای کهکشان" شرح می دهد. موجوداتی که به زمین می آیند می توانند از این انرژی برای آمادگی حیات در روی زمین استفاده کنند.
آرکتورین ها می آموزند چگونه می شود در بعد پنجم زندگی کرد، زندگی در عشق.آن ها دارای هیچ گونه حالت منفی، ترس و گناه نمی باشند؛ آن ها به این گونه مسائل چیرگی یافته اند و حال تنها عشق و نور را احساس می کنند. آرکتورین ها با سفینه های بین ستاره ای در کیهان سفر می کنند، که حقیقتاٌ بسیار پیشرفته هستند. آن ها آگاهی بسیار پیشرفته ای هستند و تکنولوژی هایی به وجود آورده اند که ما تنها می توانیم در خواب ببینیم. آن ها یک گروه حفاظتی برای بسیاری از تمدن هایی هستند که در فضای داخلی آن ها به سر می برند. آن ها به مدت چندین هزار سال زمین را از دیگر گونه های منفی بیگانه محافظت نموده اند، چنان که موجودات بسیاری هستند که مایلند صعود و تحول سیاره را متوقف سازند.
یک سیستم حکومتی روحانی در منظومه ی آرکتوروس وجود دارد، هر چند آن ها در قطبیت زندگی نمی کنند و به این دلیل هر چه انجام می دهند با تعادل و عشق صورت می گیرد. حکومتی از سران وجود دارد، که در دانش و خرد بسیار پیشرفته اند، و فرکانس های با ارتعاش به شدت بالا را حمل می کنند. آن ها نور هدایت کننده ای هستند برای کارهایی که آرکتورین ها در روی زمین انجام می دهند. آرکتورین ها پیکر کوتاهی دارند، حدود سه یا چهار فوت قد، و باریک. رنگ پوست آن ها متمایل به سبز است. آن ها چشمان بسیار بزرگ بادامی شکل دارند. آن ها فقط سه انگشت دارند. آن ها قابلیت حرکت اجسام با ذهن خود را دارا هستند و کاملاٌ تلپاتیک می باشند.
حرفه های بسیار متفاوتی در آرکتوروس وجود داشته، حرفه مطابق با رنگ های هاله انتخاب می گردد. کسانی از شما که در هاله ی خود دارای رنگ بنفش هستند، عهده دار مواظبت از بچه ها می باشند؛ تنها آن هایی که به سطحی از خرد رسیده اند اجازه دارند از بچه ها مواظبت کنند. روح های بسیار تازه و چالش انگیز وجود دارند که در بدن بچه های کوچک متولد می شوند. این روح ها از مکان های بسیار متفاوتی در کیهان می باشند. بسیاری از آن ها بودن در زمین را بسیار دشوارمی بینند. توسط کانال شدن به انرژی آرکتورین ها شما می توانید خود را به سطح جدیدی از درک برسانید، که قابلیت شما را افزایش می دهد تا بتوانید به این بچه های خاص توجه داشته باشید.

آرکتورین ها انسان ها را در هنگام خواب می برند و عملیات شفا را روی بدن انرژی آن ها انجام می دهند. آن ها بدن کسانی را که بر رویشان کار می کنند به داخل سفینه ی خود برده و بدن انرژی آن ها را با فرکانس های برتر و برتر همسان می نمایند. آن ها در سیر تحولشان، یاریشان می کنند. چندی است که آن ها شما را در حین خواب می برند و مجراهای شما را باز می کنند تا بتوانید ارتعاشات نور برتر را بیشتر و بیشتر در بدن خود دانلود کنید. آن ها می خواهند که شما از این مسأله آگاه باشید و خود را برای تماس آگاهانه ی بیشتر آماده سازید. در مراقبه تان انرژی آن ها را فرا خوانید و به آن ها اجازه دهید یک شبکه ی نور در اطراف بدنتان ایجاد کنند و سپس فقط ریلکس باشید و اجازه دهید، بعد از مدتی آن ها شروع به برقراری ارتباط با شما خواهند کرد. ارتباط ممکن است در غالب کلمات، تصاویر، یا به سادگی یک احساس دانستن باشد. آن ها شما را در رها کردن احساس ترس از آینده تان تسریع می دهند و اجازه می دهند بینشتان شما را در طی راهی که برگزیده اید هدایت کند.
همچنان که از میان دروازه ی ستاره حرکت کردید تا اینجا در ابعاد فیزیکی متجلی شوید، شما به یک تمدن بسیار تکامل یافته برخورده اید ، که آرکتوروس نامیده می شود. آرکتوروس خود عملاً درخشان ترین ستاره در منظومه ی بوتس می باشد، که تقریباً سی و شش سال نوری با زمین فاصله دارد. سیاراتی که در مدار این ستاره در گردشند، موجودات محلی که در این کهکشان، یکی از پیشرفته ترین تمدن ها را ایجاد کرده اند. هوش و سطح آگاهی آن ها بسیار مترقی تر از ما انسان هاست. این نژاد آرکتورین در یک سطح پنج بعدی عمل می کند، بدین معنی که اتم های بدن آن ها در میزانی معین مرتعش می شوند، این میزان با سرعت نور در حرکتی مداوم است. اتم های بدن آن ها در میزانی بسیار سریعتر از میزان ما انسان های سه بعدی مرتعش می شوند. به این دلیل آن ها می توانند از کنار ما در خیابان عبور کنند و بطوریکه ما در ذهن سه بعدی خود قفل شده ایم، به هیچ وجه نمی توانیم وجود آن ها را در آن جا درک نماییم. در عین حال آن ها همان فضایی را اشغال کرده اند که ما کرده ایم. ابعاد بسیاری وجود دارند که فضای یکسانی را اشغال کرده اند.
جهت مرتعش شدن در چنین سطح والایی تمدن آرکتورین می باید تمامی حالات هیجانی منفی را از بدن هایشان می زدودند، آن ها کاملاً به سوی انرژی عشق بی قید و شرط انتقال یافتند. آن ها تابلوی راهنمای آینده ی ما هستند. آن ها در جایی قرار دارند که ما آگاهی انسانی در حال رفتن به سویش هستیم. آگاهی آرکتورین آگاهی عشق و مثبت بودن است؛ آن ها مدتی است که به زمین می آیند، تعالیمشان را از طریق مجراها، آگاهی برتر تغییر دهنده ی اطلاعات، برای جمعیت انسان به همراه می آورند. آن ها نه تنها اطلاعات را از طریق مجراها می آورده ند، بلکه انرژی برتر را در شبکه ی ما جا سازی می کرده اند، که آگاهی انسانی ما را کنترل می کند. این شبکه توسط بسیاری از موجودات منفی از نو برنامه ریزی شده و آرکتورین ها به مدتی به همراه انرژی به زمین می آمده اند، و انرژی پرتوهای نور را مستقیماً وارد شبکه ی زمین می کرده اند. از طریق این جاسازی انرژی برتر است که مردم در حال آزاد شدن از محدودیت ها ی شبکه و یافتن راه هایی برای دسترسی به سطوح بالاتر می باشند. فلسفه ی فرهنگی و سیستم های باوری آرکتورین در حال برنامه ریزی شدن در شبکه ی زمین هستند و این یک نقشه ی پیش ساخته برای بهشت روی زمین می باشد. به این خاطر انرژی آرکتوروس می تواند به عنوان نخستین نمونه ی آینده ی زمین دیده شود. بدین معنی که ما در حال گرفتن الهام و انرژی از این سیستم ستاره ای هستیم، تا به ما اجازه دهد رؤیای آینده ی زمین جدید را ببینیم.
انرژی آرکتورین به طور عاطفی، ذهنی، و شفاگر روحانی برای انسانیت عمل می کند. همچنین یک گذرگاه انرژی است که انسان ها از طریق آن در هنگام مرگ و باز زاد عبور می کنند. به عنوان جایگاهی است برای آگاهی غیر فیزیکی که با عالم فیزیکی آشنا گردد. آرکتورین ها می آموزند که بنیادی ترین عنصر برای زندگی کردن در بعد پنجم عشق است. منفی بودن، ترس و گناه می باید مغلوب گردند و جای خود را به عشق و نور بدهند.
آرکتورین ها در کیهان با سفینه های بین ستاره ای خود سفر می کنند، که برخی از پیشرفته ترین ها در کیهان می باشند. آن ها همچنین 5 بعدی هستند و به این خاطر به صورت اشکال نورانی پدیدار می گردند، نه مانند بشقاب پرنده های زمختی که ما تصور می کنیم. آن ها توسط کریستال های 5 بعدی قوا داده می شوند، که نه تنها به آن ها اجازه می دهد در کیهان سفر کنند، بلکه در سرتاسر خود ابعاد.
در اینجا روی سیاره وظیفه ی شما است که این انرژی برتر آرکتورین را به همراه آورید و آن را اینجا در زمین استوار سازید. چندین آرکتورین در حال حاضر روی زمین به صورت انسان وجود دارند که تنها این وظیفه را به انجام رسانند. روح شما می خواهد که شما خود را به روی این امکان بگشایید، جهت فراخواندن و استوار ساختن انرژی برتر آرکتورین در بدن، در طبقه ی زمین. انرژی آرکتورین اغلب در اطراف شماست و از زمان اولین تناسختان اینجا در زمین، در ابعاد بالاتر شما را به گونه ای اسرار آمیز راهنمایی می نموده است. شما با داشتن این انرژی بسیار آشنا هستید، به طوری که بسیاربا آن مأنوس می باشید. آن ها همچنین با بدن انرژی شما کار می کره اند. شما احتمالاً از مواقعی که احساس ابر مانند ی دارید آگاه بوده اید، به گونه ای که بدنتان دیگر جامد و سه بعدی نبوده است. در این گونه مواقع شما کاملاً با انرژی آن ها همسان شده اید. در این گونه مواقع شما در واقع سه بعدی نیستید، آگاهیتان ترقی می یابد تا با انرژی های آرکتورین در بعد پنجم مواجه گردد.
"ما آرکتورین ها هستیم".
ما اهل سیستمی هستیم که شما می توانید از نیم کره ی شمالیتان آن را ببینید. این سیستم بوتس نامیده می شود. ما یک تمدن پنج بعدی هستیم. بعضی ها ما را احتمال آینده ی تمدن زمین خوانده اند. گذشته ی ما مشابه شما بوده است. ما از یک بدن سه بعدی به یک بدن پنج بعدی نورانی تکامل یافته ایم. شما در زمین در راهی یکسان گام برمی دارید. ما فقط چند سال نوری از شما جلوترهستیم. هم اکنون ما در سفینه های نورانی، سیاره ی شما را احاطه کرده ایم. این سفینه ها را به جای اشیاء سه بعدی اشتباه نگیرید زیرا آن ها پنج بعدی اند، آن ها توسط کریستال های پنج بعدی به شکلی با هم نگاه داشته شده و سوختگیری می شوند. بسیاری از شما این سفینه ها را در حالت رؤیا ملاقات می کنید.
ما در حال حاضر انرژی های الکترومغناطیسی زمین را، در هماهنگی و تعادل نگاه داشته ایم. ما در حال جلوگیری از تغییرات منفی زمین شما هستیم که توسط بسیاری پیش بینی شده است. جا به جایی قطبی در یک سطح روحانی صورت خواهد گرفت، نه در یک سطح فیزیکی. ما در حال کمک به حمایت از پیشروی این مرحله هستیم، بنا براین میزان کمی مزاحمت یا هیچ گونه مزاحمتی متوجه انسان ها در طبقه ی زمین نمی باشد. ما این را خالصاً به واسطه ی عشق انجام می دهیم. ازآن جا که ما به زمین و انسان ها، عشق می ورزیم. از این جهت که شما خواهران و برادران ما هستید.
در مسیر بازگشت به آغاز تاریخ زمین، هنگامی که طرح ها برای بدن اتری انسان خلق می شد، ما فضایی از عشق و هماهنگی جهت رخ دادن این امر در دست گرفتیم. شما هم اکنون در حال تبدیل از یک بدن فیزیکی متراکم به یک بدن نورانی هستید. و دوباره ما اینجاییم، شما را حمایت می کنیم، فضا را جهت رخ دادن این امر در دست گرفته ایم. این بسیار مهم است که شما به سوی فرکانس های عشق گشوده شوید. ایده ی شما برای عشق در زمین بسیار محدود است. ادراک شما بدین گونه است که می باید از دیگر مردم عشق را حصول نمایید، از یک منبع بیرونی؛ در حقیقت این درست نیست. عشق همه جا هست، عشق همه چیز را آفریده، حتی بدن فیزیکی متراکمی که اکنون در داخل آن قرار دارید. اصالتاً این بدن از یک فرکانس بسیار بالای عشق خلق شده، مستقماً از سوی خالق. به موقع شما این را به یاد می آورید. و احساسش می کنید. لحظاتی در زندگی شما وجود دارد که احساس عشق می کنید؛ این به این دلیل است که ما مجرای مستقیمی بین خودمان ایجاد می کنیم.
دیگر مواقع شما در توهم و حالت منفی غوطه ور هستید؛ این حالت، اتصال را برای شما بسیار دشوار می سازذ. موارد معینی در بدن شما هست که ملزم است برداشته شوند، سپس عشق به طوری زیاد و قوی تر، بسی کامل تر ودائمی، جریان می یابد. خود را کاملاً برای بودن در این حالت سرزنش نکنید.
انرژی ها و موجودات بسیاری وجود دارند که فرکانس های زمین را در ارتعاش پایین نگه داشته اند. ما هیچ اجازه ای نداریم این انرژی هایی را که جزئی از مرحله هستند از میان برداریم. با این حال عشق بر همه پیروز می شود. به زودی این حجاب و ارتعاش منفی برداشته خواهد شد، و عشق در بدن و سیاره ی شما نفوذ خواهد کرد. آیا آماده اید؟
مدت عمر شما بسیار کوتاه است، به همراه عشق در بدن می توانید هم مدت ما زندگی کنید. چون ما می توانیم به مدت 300 سال زمینی شما زندگی کنیم. زیرا ما به فراتر از قطبیت، دوگانگی، نور و تاریکی رفته ایم و از ترس و قضاوت رها هستیم. کل وجود ما مطابق با فرکانس عشق مرتعش می شود. این هدف شماست؛ این مقصد نهایی شماست. آیا با ما خواهید آمد؟
ما از تمدنی بسیار مشابه شما برخوردار هستیم. در برخی مراجع یکی از سران روحانی وجود دارد. این امر در وحدت و هماهنگی کامل نگاه داشته می شود. ما انجمنی از سران داریم که برای آن ها عزت و احترام قائل هستیم. آن ها خرد و دانش را به سوی ما پالا می کنند تا ما برای افزایش ظرفیت خود نسبت به عشق آن را به کار بریم. به راستی شما موجودات خاصی هستید. شما چندین بار به صورت انسان آمده اید و انرژی آرکتورین را تجربه نموده اید، از این رو شما همگی دارای انرژی آرکتورین در روح خود می باشید. تطهیری لازم برای بدن های انرژیک شما وجود دارد. وقتی شما بر فراز خویش می نگرید، ما رنگ های متشعشع نورانی نمیبینیم، لکه های تاریک و تیره می بینیم، این حالت منفی ملزم است تطهیر گردد، آن گاه بدن های انرژیک شما توانایی بیشتری برای نگهداری فرکانس های برتر را خواهند داشت. شما می توانید این تطهیر را با گشودن خویش به سوی عشق ما انجام دهید. این مأموریت ماست که در اینجا شما را در انجام این امر حمایت کنیم. آیا به ما اجازه خواهید داد؟ آیا با ما دوستانه رفتار خواهید کرد؟ آیا با ما یکی خواهید شد؟

آرکتورین هابازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
 
آرکتورین ها
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
انجمن متافیزیک ایران :: بخش اختصاصی متافیزیک-
پرش به: